E-ISSN 2651-5164 / Print-ISSN 2717-6398
Cilt : 58 Sayı : 2 Yıl : 2024
Dergimiz 2012 aralık sayısıyla karekod sistemi uygulamasına başlamıştır.

Makalelerin üzerinde bulunan Karekodu dilediğiniz akıllı cihazınız ile okutarak makaleyi indirebilir veya meslektaşlarınızlada paylaşa bilirsiniz.

Cihazınıza QR codeReader app indirerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Apple app için tıklayınız
Android app için tıklayınız

Hakem Davet Mektubu
Döküman Tarihi: 19 Mayıs 2021

Değerli meslektaşlarımız,

Ülkemizin alanında en uzun soluklu süreli yayını olan TURKDERM dergimiz sizlerin katkısı ile hayatına her geçen gün biraz daha güçlenerek devam ediyor. Camiamızın dergimize gösterdiği ilgi sayesinde artık 2021 yılı içerisinde her sayımızda daha fazla makaleye yer verebileceğiz. Böylelikle basım için hazırlığı tamamlanmış araştırmalar, olgu sunumları ve derlemeler hem yazarlarını hem de siz okurları fazla bekletmeden yayınlanmış olacak. Her geçen gün daha fazla uluslararası ilgi uyandıran dergimizin basılı kopyası yanında internet sayfamızda da tüm makalelerin tam metinlerine İngilizce olarak erişilebildiğini böylelikle atıf almanın kolaylaştığını hatırlatayım.

İşte bu noktada akademisyen meslektaşlarımdan bir ricam olacak. Dergimizin kalitesini koruyabilmek için artan makale başvurularını dergimizin temposuna uyarak, en etik ve bilimsel olarak değerlendirecek ve eleştirileri/önerileriyle hem dergimize hem de yazarlara katkı sağlayacak hakemlere gereksinim duymaktayız. Genç dermatoloji profesör ve doçentlerimizi TURKDERM emekçileri arasına hakem olmak üzere davet ediyorum. Bize katılmak isteyenlerin dergimiz sekreterya e postasına ([email protected]) kimlik bilgilerini (ünvan, isim, çalışılan kurum, cep telefonu, e posta) ve ilgi alanlarını göndermelerini rica ediyorum. Bu mesaj aracılığı ile bugüne kadar TURKDERM’e özveri ile emek vermiş olan değerli hakemlerimize bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.

Prof.Dr. Ekin Şavk
Editör
TURKDERM

Hızlı Arama

LookUs & Online Makale